Novoročný príhovor starostu obce 2019

utorok, 1 január 2019

Pekný deň vážení spoluobčania,

rok sa s rokom stretol a my sme o niečo starší, ale i bohatší a múdrejší.

To čo nás sklamalo, to čo nás trápilo nechajme za sebou a s odhodlaním a optimizmom hľaďme vpred.

Sami nevieme, čo nás čaká, no budúcnosť je len v našich vlastných rukách.

Poprajme si, aby sme nový rok prežili v pevnom zdraví, namiesto smoly, nech sa nám šťastie na päty lepí a s našimi najbližšími, aby sme v láske nažívali a dôstojné medziľudské vzťahy pestovali.

Poprajme si mnoho spolupatričnosti, nech naša obec prekvitá našou spoločnou zásluhou, aby sme plody zúročenej práce spoločne zozbierali na obecných akciách a podujatiach, pretože práve tie sú spolu s nami, drahí občania, dôkazom toho, že Kraľovany stále zrejú a prúdi v nich život.

Úspešný a šťastný nový rok 2019!

Starosta obce Kraľovany Ľuboš Palovič